To celebrate the kickoff of the ESPN Fantasy Football Marathon, Vontae Davis Jerseysthis week NFL Nation reporters will be giving their fantasy predictions for the top offensive players on the teams they cover.ESPN fantasy football analyst Mike Clay provided the over/unders for this exercise -- using his 2017 projections -- Andrew Luck Jerseysand each Nation reporter was given one projection for each position on which to give a prediction.

Click on the links below to go directly to your team.Under. Prescott is using training camp to test his boundaries in risk-taking this summer, but when it comes to real games, he won't take unnecessary risks. He has too many receivers who can win early on routes. Will he go lower than last year's interception total of four? No, but he will have fewer than nine.

Over/under 28 receptions for Ezekiel Elliott (in 10 games)?

Archer's prediction: Over. The Cowboys were mindful of Elliott's snaps as a rookie and would have been mindful of them had he played a full season. If the six-game suspension is upheld and the courts do not get involved, Donte Moncrief Jerseysthen the Cowboys will not worry about Elliott's snaps. The Cowboys have a lot of weapons offensively, but Elliott is their best. Given that he will have fresh legs when he rejoins the Cowboys in late October, offensive coordinator Scott Linehan will make sure to get him the ball as much as possible over the final 10 games.

Archer's prediction: Over. He had eight last season and missed three games. Frank Gore JerseysHis connection with Dak Prescott improved, Peyton Manning Jerseysespecially late last season. The days of him catching 80-90 passes a season could be over, but Bryant remains a huge red zone threat and he is hard to stop after the catch. Oh, and he's healthy this season.

Archer's prediction: Under. Witten had just three last season in his first year of work with Dak Prescott, but it's hard for him to put up big touchdown numbers because of the Cowboys' other weapons. The best red zone teams run the ball into the end zone. and the Cowboys will have Ezekiel Elliott when he returns from suspension. Prescott rushed for six touchdowns last season, as well. Then there's Dez Bryant, who is often a mismatch on the outside against corners. I can't go with the over, but I think Witten will have five on the dot.

New York Giants

Jordan Raanan's prediction: Over. Manning has topped 30 touchdowns in two of his three years while working with Ben McAdoo in the current offense. Even in a bad season last year, Manning barely was under this number, throwing for 26 touchdowns. He will bounce back personally and get over the number while working with vastly improved weapons.

Nabór do grupy unijnej 3-4lata PDF Drukuj Email
wtorek, 17 września 2013 16:57

OGŁASZAMY NABÓR Do Słonecznego Przedszkola w Łęczycach DLA UNIJNEJ GRUPY PRZEDSZKOLNEJ W WIEKU 3-4 LATA

Rekrutacja odbywa się w terminie do 27.09.2013r. w Słonecznym Przedszkolu, ul. Słoneczna 27 w Łęczycach  w godz. 8-17, tel.530 134 098, 667 356 587 607 300 478, www.sloneczne-przedszkole.pl/

Słoneczne Przedszkole w Łęczycach  uzyskało dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na realizację projektu pn.: „Maluchy na start- zmniejszenie nierówności w dostępie do edukacji przedszkolnej ( II edycja)”POKL. 09.01.01-22-066/12 w ramach Priorytetu: IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działania: 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty Poddziałania: 9.1.1 Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej współfinansowanego.

CELEM PROJEKTU JEST ZAPEWNIENIE BEZPŁATNEJ EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ DLA 20 DZIECI W WIEKU 3-4 LATA do  31.12.2014r.

Słoneczne Przedszkole w ramach projektu zapewnia bezpłatną edukację przedszkolną w godz. od 7:00 do 17:00, zajęcia dodatkowe oraz wyżywienie w okresie  do  31.12.14 r.

W ramach projektu oferujemy dzieciom dodatkowe zajęcia: ogólnorozwojowe, psychoedukacyjne, język angielski, tańce,  gimnastyka korekcyjna oraz opieka logopedyczna.

Ponadto dla rodziców dzieci biorących udział w edukacji przedszkolnej zostaną zorganizowane warsztaty specjalistyczne prowadzone przez pedagoga/ psychologa nt. radzenia sobie z problemami wychowawczymi dziećmi, ich rozwojem intelektualnym, roli ojca w wychowaniu dziecka, i innych (w wymiarze 2 godzin miesięcznie).

Zapraszamy dzieci w wieku 3 - 4 lat nieobjęte wychowaniem przedszkolnym w placówce !!!

Zainteresowanych rodziców (opiekunów prawnych) prosimy o zgłaszanie się do Słonecznego Przedszkola  z wypełnioną:

- deklaracją uczestnictwa w projekcie,

- kartą zgłoszenia dziecka,

- oświadczeniem uczestnictwa w projekcie.

Wymienione dokumenty można pobrać ze strony internetowej przedszkola lub bezpośrednio w Słonecznym Przedszkolu w Łęczycach.

Dokumenty należy złożyć najpóźniej do 27.09.2013r. w Słonecznym Przedszkolu w Łęczycach.

Pierwszeństwo w rekrutacyjna będą miały:

-dzieci matek/ojców samotnie wychowujących dzieci +5pkt.,

-dzieci rodziców niepełnosprawnych+5pkt.,

-dzieci rodziców o najniższym dochodzie na 1 czł. rodziny +3pkt,

-dzieci rodziców bezrobotnych + 3 pkt.

-dzieci dotąd nie uczęszczające do przedszkola +2pkt

 

W przypadku rezygnacji dziecka, udział w projekcie weźmie kolejne dziecko z listy rezerwowej.

Rekrutacja rodziców będzie przebiegała równolegle. Z grona rodziców, dzieci zakwalifikowanych do projektu zostanie wybrana grupa rodziców, która weźmie udział w warsztatach specjalistycznych. Warsztaty będą odbywały się w godzinach popołudniowych/wieczornych dostosowanych do możliwości rodzica.


O zakwalifikowaniu zadecyduje komisja rekrutacyjna w składzie: Dyrektor Słonecznego Przedszkola, specjalista ds. wdrażania projektu, przedstawiciele grona pedagogicznego. Informacja o wynikach rekrutacji zostanie przedstawiona niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji i zakończeniu pracy komisji w wyznaczonym miejscu tj. na tablicy informacyjnej  w przedszkolu.

 

Załączone dokumenty:

 

- kartą zgłoszenia dziecka,

- deklaracją uczestnictwa w projekcie,

- oświadczeniem uczestnictwa w projekcie.

- regulamin projektu.

Dokumenty do pobrania:

deklaracja rodzica
deklaracja dziecko
karta zgłoszenia
oświadczenie

 
wykonanie: apan
Copyright 2011 © Słoneczne Przedszkole